Cuma, Temmuz 19, 2024
Ana SayfaDENİZCİLİKDünyanın en lüks markaları Yalıkavak Marina'da...

Dünyanın en lüks markaları Yalıkavak Marina’da…

2018-2019 döneminde Dünyanın En İyi Süper Yat Marinası seçilen Yalıkavak Marina, dünyaca ünlü markaları Bodrum’a kazandırmayı sürdürüyor.

Dünya devlerinden Dior’un, Türkiye’deki ilk Dioriviera mağazasını ve dünyanın en lüks gurme markalarından olan Arkady Novikov’un da özel “Novikov Bodrum” restoranını Yalıkavak Marina’da açmasıyla birlikte Bodrum’u ziyaret eden konuklara dünya standardında deneyimler sunma geleneği de sürdürülüyor.

Yalıkavak Marina Direktörü Deniz Akaltan; “Yalıkavak Marina olarak Bodrum’un prestijli konumunu lüks turizm dünyasında daha da yüksek seviyelere çıkarmaya yönelik önemli girişimlerimize devam ediyoruz. Türkiye yatçılık sektörünün gururlu bir marka elçisi Yalıkavak Marina olarak karasularımızı, Bodrum yarımadasını ve Yalıkavak bölgesini uluslararası prestijli organizasyonlarda en üst düzeyde tanıtarak Türkiye’yi temsil etmeye devam edeceğiz. Yalıkavak Marina’mız Bodrum yaz turizminin global çapta prestijli destinasyonları arasında yerini pekiştiriyor. Dioriviera ve Novikov Bodrum açılışlarıyla Bodrum’un prestijli konumuna güç katmaktan da mutluluk duyuyoruz.” dedi.

Bölgenin en büyük lüks AVM’si, ödüllü Beach ve Boutique oteller

Yalıkavak Marina aynı anda 620 yatı ağırlayabilen yapısıyla hem yat sahiplerine hem de ziyaretçilere dinamik bir yaşam stili ve eşsiz ayrıcalıklar sunuyor. Dünyanın önde gelen 100’den farklı markasına ev sahipliği yapan Yalıkavak Marina, Türk ve dünya mutfaklarından örnekler sunan gurme restoranları, butik otelleri ve Avrupa Birliği normlarındaki Mavi Bayraklı plajıyla deniz tutkusunu lüks resort anlayışıyla harmanlayarak kişiye özel eşsiz bir marina deneyimi sunuyor. Yalıkavak Marina dünyaca ünlü markaların ve seçkin yaşam alanlarının dahil olduğu bölgenin en büyük lüks AVM’sine ve ödüllü Beach ve Boutique otellere de ev sahipliği yapıyor.

GÜNÜN HABERLERİ

ÖNE ÇIKAN BENZER HABERLER