Salı, Nisan 23, 2024
Ana SayfaHAVAYOLUSunExpress’ten boş orta koltuk imkanı

SunExpress’ten boş orta koltuk imkanı

SunExpress bilet fiyatlarında sunduğu avantajlara ek olarak, şimdi de orta koltuğu boş bırakma seçeneği sunuyor.

SunExpress Covid19 tedbirlerine yönelik ek alternatifler sunuyor. SunExpress bilet fiyatlarına ilave olarak iç hatlarda 59,99 TL, dış hatlarda ise 39,99 Euro’dan başlayan fiyatlarla yanınızdaki orta koltuğun boş kalmasını sağlayabilecek siniz!

SunExpress’in Ticaret Direktörü Peter Glade, “Bizimle seyahat eden yolcularımızın kendilerini güvende hissetmeleri daima önceliğimizdir. Son dönemlerde misafirlerimizin yanlarındaki orta koltuğu da rezerve etme yönündeki yoğun taleplerini dikkate aldık. Onların bu süreçte daha rahat ve kaygısız seyahat edebilmelerini sağlayacak bu hizmeti hayata geçirmiş olmaktan dolayı mutluyuz. Yolcularımıza ve uçuş ekiplerimize sağlıklı ve emniyetli bir seyahat deneyimi sunabilmek için gerekli tüm önlemleri almaya devam ediyoruz” dedi.

SunExpress’in ilave koltuk hizmetinden yararlanmak isteyen misafirler, 444 0 797 numaralı SunExpress Müşteri Hizmetleri Merkezi’ni arayarak işlemlerini gerçekleştirebilirler. Hali hazırda rezervasyonu olan misafirler ise uçuşlarından üç gün öncesine kadar yine Müşteri Hizmetleri Merkezi’ni arayarak ilave orta koltuk için rezervasyon yapabilirler.

GÜNÜN HABERLERİ

ÖNE ÇIKAN BENZER HABERLER