Perşembe, Temmuz 25, 2024
Ana SayfaAkaryakıt DünyasıTotalEnergies, ELF standında milli motosikletçi Can Öncü'yü ağırladı

TotalEnergies, ELF standında milli motosikletçi Can Öncü’yü ağırladı

Türkiye’de 30 yılı aşkın bir süredir madeni yağ sektöründe faaliyet gösteren TotalEnergies Turkey Pazarlama, ELF MOTO serisi ile Motobike İstanbul 2023 fuarının ilgi odağı oldu. ELF standını ziyaret edenler, milli motosikletçi Can Öncü’yle tanışma fırsatı buldu

Can Öncü: Başaramayacağım bir şey yok

Dünya Supersport Şampiyonası’nda Kawasaki Puccetti takımında yarışan milli motosikletçi Can Öncü de ELF standını ziyaret etti. 28 Nisan’da tüm günü ELF standında geçiren ve sevenleriyle bol bol fotoğraf çektiren Öncü, Türkiye’de motor sporlarının geçmiş yıllara göre çok gelişme gösterdiğini söyledi. Öncü, “Önümüzdeki yıllarda bu ilginin daha da artacağına inanıyorum. Biz de bunun için elimizden geleni yapıyoruz. Türkiye için çok uğraşıp, çalışıyoruz” dedi. Sezonu üçüncü sırada sürdüren Öncü, Hollanda’da geçirdiği kaza nedeniyle önümüzdeki birkaç yarışa katılamayacağını söyleyerek, “Fizik tedavim devam ediyor. İnşallah sonraki yarışlara yetişeceğim. Önümüzde uzun bir sezon var. Puan farkına çok bakmamak gerekiyor. Daha birkaç yarış bitti. Çok iyi antrenmanlar yapıyoruz, iyi bir şekilde geri döneceğime inanıyorum. Her şeye pozitif bakmak lazım. Güzel sonuçlar alacağımıza inanıyorum. Başaramayacağımız bir şey yok” diye konuştu.

“Festival havasında bir fuar geçirdik”

TotalEnergies Turkey Pazarlama Ticari Direktörü Mehmet Selçuk

TotalEnergies Turkey Pazarlama Ticari Direktörü Mehmet Selçuk da motosiklet tutkunlarının ELF standına gösterdiği ilgiden memnuniyet duyduklarını dile getirdi. Selçuk, “Motor sporlarındaki köklü deneyimi ile motosiklet dünyasında da çok güçlü bir marka bilinirliğine sahip olan ELF, motosiklet üreticilerinin ilk dolum ve servis yağı olmasının yanı sıra motosiklet yarışlarında da çok uzun yıllardır başarısıyla kendini kanıtladı. MotoGP, FIM Dünya Dayanıklılık Şampiyonası ve World Superbike’ta benzersiz şampiyonluklarla ELF performansı yıllardan beri en iyi şekilde temsil ediliyor. Bu yıl 14’üncüsü düzenlenen Motobike İstanbul’da ELF MOTO serisini fuar katılımcıları ile buluşturduk. Festival havasında geçen bir fuar oldu. Sektördeki paydaşlar ve motosiklet tutkunlarıyla bir arada olmaktan büyük keyif aldık. Unutulmaz bir dört gün yaşadık” dedi.

Motosiklet kullanıcıları için özel olarak geliştirilen ve performansı tutkuya dönüştüren ELF MOTO serisi, 2 zamanlı ve 4 zamanlı motosiklet ve scooterları yüksek hız, sıcaklık ve aşırı yük altında koruyor. Motor korumasını sağlamak ve ekipmanların performansını artırmak üzere en son araştırmalar ve en ileri teknolojilerden yararlanılarak geliştirilen ELF MOTO serisi bakım ve performansı birlikte sunuyor.

A. Kurtay
A. Kurtayhttps://www.gazetelojistik.com
Gazeteciliğe Hürriyet Gazetesi'nde başladı. Türk Haberler Ajansı, Anadolu Ajansı, Günaydın, Saklambaç, Milliyet ve Cosmopolitan'da çalıştı. Sport, Oto Aktüel, Motosiklet Dünyası, Oto Life, Oto Aktüel Haber, Europe News dergilerininde Kurucu Editör olarak çalıştı. Halen otoaktuel.com.tr, kamyonhaber.com, gazetelojistik.com ve turkishtradenews.com yayınlarının editörü.

GÜNÜN HABERLERİ

ÖNE ÇIKAN BENZER HABERLER