Perşembe, Nisan 18, 2024
Ana SayfaGÜNCELSocial Media Awards Turkey 2020’de Setur’a Altın Ödül

Social Media Awards Turkey 2020’de Setur’a Altın Ödül

Türkiye’nin önde gelen turizm şirketlerinden Setur, ülkemizin en kapsamlı sosyal medya yarışması Social Media Awards Turkey’de, Veri Analitiği Ödülleri – Tur Şirketleri kategorisinde Altın Ödül’e layık görüldü.

Marketing Türkiye ve Bo­omSonar iş birliğiyle bu yıl dördüncüsü ha­yata geçirilen Social Media Awards Turkey kazananları açıklandı. Türkiye’nin önde gelen turizm şirketlerinden Setur, Veri Analitiği Ödülleri – Tur Şirketleri kategorisinde Altın Ödül’ün sahibi oldu.

21 Ekim Çarşamba günü dijital olarak gerçekleştirilen ödül töreninde Setur adına ödülü alan Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdürü Derya Gülünay, yaptığı teşekkür konuşmasında Altın Ödül’e layık görülmüş olmanın kendileri için büyük bir gurur olduğunu söyledi. Gülenay;“Birbirinden değerli bir çok marka, ajans ve proje ile onları bir araya getiren sektör profesyonellerinin ödüllendirildiği Social Media Awards Turkey’nin bizim için en kıymetli tarafı, hiç kuşkusuz rakamsal verilere de, kanaat önderlerinin fikirleri kadar değer veren bir yapıya sahip olmasıdır.

Altın ödülü kazanmamıza vesile olan, bu yönde her daim özverili şekilde çalışan başta ekip arkadaşlarımız ve iş ortaklarımız olmak üzere, bizleri samimiyetle takip eden tüm takipçilerimize, bizi bu yolda destekleyen tüm yöneticilerimize de teşekkür ediyor ve tüm kategorilerde ödüle layık görülen katılımcıları canı gönülden tebrik ediyorum”dedi.

Marka ve ajansların sosyal medya performanslarını objektif verilere dayalı olarak ölçen Social Media Awards Turkey yarışmasına 1 Mart 2019 – 1 Mart 2020 tarihleri arasında dijitalde yayınlanan çalışmalar katıldı. Yarışma’da Jüri Ödülleri, BoomSonar’ın “Sosyal Medya Marka En­deksi” olan SocialBrands Veri Analitiği Ödülleri ve Grand Prix olmak üzere üç bö­lümde ödül verildi. Veri Ödülleri’nde sıralama yapılırken SocialBrands’in 30’dan fazla veri temelli kriter kullanan algoritması temel alındı. Tüm bölümlerde en başarılı işler Altın, Gümüş ve Bronz Ödüllerin sa­hibi oldu.

SETUR HAKKINDA

1965 yılında Koç Holding şirketlerinden biri olarak kurulan Setur, turizm alanında yurt içi ve yurt dışına dönük tur operatörlüğü ile otel satışı, IATA uçak bileti satışı, vize hizmetleri, kongre ve seminer organizasyonları ve yurt dışı eğitim başlıklarında hizmetler sunuyor.

2001 yılında Türkiye’nin en büyük online kurumsal seyahat portalı BookinTurkey.com’u bünyesine alan Setur, 2017 yılında bu platformu Seturbiz.com ismiyle yenileyerek dijital alanda da önemli bir atılım gerçekleştirdi.

Duty Free işletmeciliğinde Türkiye’nin en köklü ve en yaygın markası olan Setur Duty Free, tüm yurda yayılan havalimanları, kara sınır kapıları ve deniz limanlarında yaklaşık 22 bin metrekarelik alanda, 20 bölge 46 mağazasıyla gümrüksüz satış mağazaları işletmeciliği yapmaya devam ediyor.

GÜNÜN HABERLERİ

ÖNE ÇIKAN BENZER HABERLER