Cuma, Temmuz 19, 2024
Ana SayfaŞirket HaberleriAskeri araçlar ve ağır vasıtalar için Run Flat Teknolojisi ürünü lastik

Askeri araçlar ve ağır vasıtalar için Run Flat Teknolojisi ürünü lastik

Pirelli marka kamyon, otobüs, tarım ve iş makinesi lastiklerinin lisanslı üreticisi Prometeon, zorlu arazi koşullarına yönelik geliştirdiği  Run Flat Teknolojisi ürünü lastik “PS22 PISTA” serisini pazara sundu.

Askeri araçlar, özel amaçla kullanılan araçlar ve off road’da kullanılan ağır vasıta araçlar tarafından tercih edilen seri en zorlu koşullarda dahi uzun ömür vadediyor.

“PS22 PISTA” serisi, lastik patladıktan sonra dahi kullanılabilen Run Flat teknolojisine sahip

Derin kanallar ile aralıklı olarak yerleştirilmiş güçlü bloklar özellikle yumuşak veya gevşek zeminlerde ve asfaltta üstün yol tutuş performansı sunuyor. İç lastiksiz kullanımda ‘topuk kilidi’ ve patladıktan sonra da lastiğin kullanılabilmesini sağlayan Run Flat uygulamasına olanak veren seri aynı zamanda iç lastikli olarak da kullanılabiliyor. Taban bloklar arasındaki güçlü bağlar, yırtılmalara ve kopmalara karşı mükemmel koruma sağlıyor. PS22 PISTA ayrıca sunduğu performans sayesinde ağır vasıta off-road yarışlarında da tercih ediliyor.

“PS22 PISTA” serisi 14.00 R20, 335/80 R20, 365/80 R20, 365/85 R20, 395/85 R20 olmak üzere 5 farklı ölçü ile satışa sunuluyor.

GÜNÜN HABERLERİ

ÖNE ÇIKAN BENZER HABERLER