Perşembe, Haziran 20, 2024
Ana SayfaDEPREMHaluk Levent'ten bölgeye konteyner ve jeneratör!

Haluk Levent’ten bölgeye konteyner ve jeneratör!

Sanatçı Haluk Levent’in deprem felaketi için Ahbap oluşumu kapsamında başlattığı yardım kampanyası sürerken sanatçı; ayrıca 3 bin konteyner ve çok sayıda jeneratör alımı yapılacağını duyurdu.

Türkiye’yi yasa boğan ve 10 ilde yıkıma neden olan iki büyük depremin üzerinden 3 gün geçti. On binlerce kişi hala enkaz altında. Deprem için birçok ülke yardıma koşarken, Türkiye’nin her köşesinden yardımın bir parçası olmak için kişi ve kuruluşlar tarafından üstün çabalar gösterilmeye devam ediyor.

Ahbap yine sahnede

Kahramanmaraş merkezli depremlerden zarar gören depremzedelere destek amacıyla Haluk Levent’in Ahbap oluşumuyla başlattığı yardım kampanyasına başta sanat camiası olmak üzere çok sayıda iş insanı ve işverenin ilgisi sürüyor. Sanatçı, barınma sorununa bir nebze katkı sağlamak için, 3000 konteyner ve çok sayıda jeneratör alımı yapılacağının duyurusunu twitter’den yaptı.

A. Kurtay
A. Kurtayhttps://www.gazetelojistik.com
Gazeteciliğe Hürriyet Gazetesi'nde başladı. Türk Haberler Ajansı, Anadolu Ajansı, Günaydın, Saklambaç, Milliyet ve Cosmopolitan'da çalıştı. Sport, Oto Aktüel, Motosiklet Dünyası, Oto Life, Oto Aktüel Haber, Europe News dergilerininde Kurucu Editör olarak çalıştı. Halen otoaktuel.com.tr, kamyonhaber.com, gazetelojistik.com ve turkishtradenews.com yayınlarının editörü.

GÜNÜN HABERLERİ

ÖNE ÇIKAN BENZER HABERLER