Perşembe, Nisan 18, 2024
Ana SayfaŞirket HaberleriFillo Lojistik'ten "Doğa Bizim Evimiz” projesi

Fillo Lojistik’ten “Doğa Bizim Evimiz” projesi

Fillo Lojistik geliştirdiği sosyal sorumluluk kampanyası “Doğa Bizim Evimiz” projesi kapsamında Şile’deki Kumbaba Plajı’nı temizledi.

Fillo Lojistik Genel Müdürü Recep Demir’in de aralarında bulunduğu Fillo Lojistik çalışanlarının ve çevre gönüllülerinin katıldığı temizlik çalışmasında 20 poşetten fazla atık toplandı. Toplanan atıklar, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kıyı Temizliği birimi çalışanlarına teslim edildi.

Fillo Lojistik Genel Müdürü Recep Demir

“Dünyayı yaşanabilir bir şekilde bırakmalıyız”

Çevre kirliliğine dikkat çekmek ve farkındalık yaratmak için bu etkinliği düzenlediklerini belirten Recep Demir, “Fillo Lojistik olarak, sorumluluğumuzun bilincindeyiz, çocuklarımıza dünyayı yaşanabilir bir şekilde bırakmalıyız. “Doğa Bizim Evimiz” diyerek çıktığımız bu yolda temizliğe kıyılarımızdan başladık. Çalışanlarımızın severek bu etkinliğe katıldıklarını görmek bizleri ayrıca mutlu etti. Biz gücümüzü iyilik için kullanıyoruz ve biliyoruz ki iyilik bulaşıcıdır umarız bugün bizimle olan çocuklarımız da çevre bilinci ile hareket ederler” dedi.

Fillo Lojistik Hakkında

1998’de kargo sektöründe faaliyet göstermeye başlayan şirket, 2003 yılında Aras Holding bünyesine katıldı. 2013 yılında ise yine Aras Holding bünyesinde bulunan Aras Logistics ile birleşerek FİLLO LOJİSTİK olarak yeniden yapılanmaya gitti.

Fillo Lojistik, 800 çalışanı, 3 Nakliye Ofisi, 27 Crossdock, günlük 7.000 teslimat noktası ve 8.000 m3‘lük parsiyel sevkiyat kapasitesi ile 81 ilde yaygın dağıtım ağına sahip, iş ortaklarına özel çözümler üreten lojistik firmasıdır.

Tekstil, hazır giyim, ayakkabı, medikal, otomotiv yedek parça, hızlı tüketim, mağazacılık, elektronik, promosyon vb. birçok sektörde faaliyet gösteren iş ortaklarına sunduğu yaratıcı çözümler ile rekabet üstünlüğü sağlayan Fillo Lojistik, hammadde tedariğinden ürün dağıtımına ve depo içi katma değerli hizmetlerinden ters lojistik hizmetlerine kadar tedarik zincirinin tüm aşamalarında iş ortaklarının ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Fillo Lojistik L1 yetki belgesine sahiptir.

GÜNÜN HABERLERİ

ÖNE ÇIKAN BENZER HABERLER