Cuma, Temmuz 19, 2024
Ana SayfaKampanyalarDFSK modellerinde özel Kasım kampanyası

DFSK modellerinde özel Kasım kampanyası

Geçtiğimiz ay iki binek SUV, iki elektrikli ticari ve iki benzinli ticari toplam altı modelle Türkiye pazarına giriş yapan DFSK, DFSK Finans ayrıcalığıyla Kasım ayına özel bir kampanya başlattı.

Özel fırsat avantajlarıyla dolu kampanya kapsamında sportif tasarımıyla dikkat çeken yeni nesil Coupe SUV Fengon 5 için 300 bin TL’ye kadar yüzde 0’dan başlayan faiz oranları uygulanırken, peşin alımlarda ise 70 bin TL nakit alım desteği sağlanıyor.

DFSK’nın ticari ürün gamında bulunan 1.5 litrelik benzinli motora sahip tek kabin C31 pick-up için de yüzde 0’dan başlayan kredi oranı ve 48 aya varan vade seçenekleri veya 40 bin TL’lik takas desteği kampanyada yer alıyor.

DFSK’nın Türkiye’ye sunduğu ilk ve tek elektrikli kamyoneti EC31 ile 300 kilometrelik menzil sunan elektrikli van model EC35, yüzde 0’dan başlayan faiz oranı ve 48 aya varan vade veya 40 bin TL’lik takas desteği ile Kasım ayı kampanyasına dahil oluyor. DFSK EC31 ve EC35 modellerini kampanya ile satın almak isteyenlere ayrıca “DFSK Duvar Tipi Şarj Ünitesi” hediye ediliyor.

GÜNÜN HABERLERİ

ÖNE ÇIKAN BENZER HABERLER