Pazartesi, Nisan 15, 2024
Ana SayfaDENİZCİLİKSetur Marinaları, Boot Düsseldorf'ta yerini alıyor

Setur Marinaları, Boot Düsseldorf’ta yerini alıyor

Türkiye’nin zincir marina işletmesi Setur Marinaları, 21-29 Ocak tarihleri arasında tekne ve deniz tutkunlarına kapılarını açacak Boot Düsseldorf’ta özel kampanya ve uygulamalarını sunacak.

Uluslararası tekne ve su sporları endüstrisi için bir ölçüt kabul edilen, sektörün önde gelen isimleriyle binlerce ziyaretçiyi buluşturacak Boot Düsseldorf 2023’te Setur Marinaları, yeni sezon zincir kampanyalarını katılımcılara sunacak. Zincir kampanya ile müşteriler, Setur Marinaları’nda 14 güne kadar ücretsiz konaklama, sonraki 30 gün için günlük bağlamalarda %25 indirim gibi fırsatların yanı sıra acil durumlarda ücretsiz bağlama ve kara park, lift hizmetinde %50 indirim hizmetlerinden faydalanabilecek.

Zincir kampanya uygulaması dahilinde katılımcılar, Setur Marinaları’nda geçirdiği ikinci yılından itibaren her yıl için %2 indirim, 11. Yıl sonrasında ise %25 indirim alabiliyor. Sıfır tekne sahipleri ise %10 indirimin yanı sıra ilk çekme-atma hizmetine ücretsiz erişebilirken, kara park hizmetinden 1 ay ücretsiz yararlanabilecek.

Harekete geçirici fırsatlar

Yıllık sözleşmesi olan yatçılar, teknesi Setur Marinaları dışında konaklayan arkadaşlarını, herhangi bir Setur Marinası’nda yıllık sözleşme yapmaya davet ettiğinde, kendisi ve referans olduğu arkadaşı 1 ay ücretsiz bağlama hakkı kazanıyor. Tekne sahipleri, sözleşmelerini kendi tasarlayarak seçeceği iki ya da üç marinada avantajlı birim fiyatlarıyla dilediği kadar kalabiliyor. Günlük bağlamalara ödenen ücretler, 15 güne kadar yıllık sözleşmeden düşülüyor. Tekne sahiplerinin lift ile çekemediği teknelerini başka bir Setur Marina’da ücretsiz çekme ve 3 aya kadar ücretsiz kara parkı olanağı da mevcut.

Satılık teknelere 2 kez ücretsiz lift, tekne sahibine kalan sözleşme süresini devir hakkı ve 1 aya kadar %50 bağlama fırsatı da sunuluyor. Setur Marinaları, Düsseldorf Boat Show’da benzersiz fırsatlarıyla 13. Salon 13A47 numaralı stantta deniz tutkunlarını ağırlayacak.

*Ayvalık, Çeşme ve Marmaris marinalarında ücretsiz konaklama 7 günle sınırlıdır. Sonraki 30 gün için indirim uygulanmamaktadır.

*Tüm Zincir Kampanya fırsatları yıllık sözleşmeler için geçerlidir. Setur Marinaları kampanyanın süre ve koşullarını kaldırma veya değiştirme hakkını saklı tutar.

GÜNÜN HABERLERİ

ÖNE ÇIKAN BENZER HABERLER