Perşembe, Temmuz 25, 2024
Ana SayfaLOJİSTİKMercedes-Benz Türk, Deniz Nakliyat’a 34 yeni araç teslim etti

Mercedes-Benz Türk, Deniz Nakliyat’a 34 yeni araç teslim etti

2013’ten günümüze satın alım tercihini Mercedes-Benz marka kamyon ve çekicilerden yana kullanan Deniz Nakliyat, filosuna 34 adet yeni aracı daha ekledi.

PTT şehirlerarası kargo taşımacılığı hizmetlerinde kullanılacak olan araçlar farklı tiplerde Mercedes-Benz Actros ve Atego modellerinden oluşuyor. Deniz Nakliyat’ın Ankara’daki merkezinde gerçekleştirilen teslimat törenine Mercedes-Benz Türk ve Hasmer Otomotiv yöneticileri katıldı.

Deniz Nakliyat-Mercedes_Benz Teslimat
Deniz Nakliyat Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Akın Yük, Mercedes-Benz Türk Kamyon Büyük Müşteri Satış Koordinatörü Onur Nurdoğan, Deniz Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Yük, Deniz Nakliyat Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Coşkun Yük

PTT şehirlerarası kargo taşımacılığı hizmetlerinde kullanılacak

Nihat Yük tarafından 1967 yılında kurulan, nakliye, lojistik ve inşaat alanlarında faaliyetlerini sürdüren, sektöründe deneyimli Deniz Nakliyat, yeni araç satın alım tercihini bir kez daha Mercedes-Benz markasından yana kullandı.

Şirketin toplam 322 aracının 211’i “Yıldızlı Marka”dan oluşuyor

2013 yılından günümüze, aralıksız her sene filosuna Mercedes-Benz markalı kamyon ve çekicileri ekleyen Deniz Nakliyat, 2020 yılında 34 adet Mercedes-Benz marka yeni aracı bünyesine kattı. PTT şehirlerarası kargo taşımacılığı hizmetlerinde kullanılacak olan araçlar Actros 2632 LD, Actros 3242 L ve Atego 1518 modellerinden oluşuyor. Deniz Nakliyat’ın filosuna eklenen 34 yeni Mercedes-Benz ile şirketin toplam 322 aracının 211’i “Yıldızlı Marka”dan oluşuyor.

Mercedes-Benz Türk Truckstore Müdürü Kıvanç Aydilek, Mercedes-Benz Türk Truckstore Alım Satım Yönetmeni Serkan Saltık, Hasmer Otomotiv Kamyon Satış Danışmanı Gürkan Zeki, Hasmer Otomotiv Genel Müdürü Serhat Bağcı
Mercedes-Benz Türk Kamyon Filo Satış Grup Müdürü Yusuf Adıgüzel, Deniz Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Yük, Mercedes-Benz Türk Kamyon Büyük Müşteri Satış Koordinatörü Onur Nurdoğan, Deniz Nakliyat Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Coşkun Yük, Deniz Nakliyat Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Akın Yük, Hasmer Otomotiv Kamyon Satış Danışmanı Oğuz Nuhoğlu

Actros 3242 L modeli sergilendi

Deniz Nakliyat’ın Ankara’daki Genel Merkezi’nde düzenlenen teslimat töreninde Actros 3242 L modeli sergilenirken, araçlar, Mercedes-Benz Türk Kamyon Filo Satış Grup Müdürü Yusuf Adıgüzel, Hasmer Otomotiv Genel Müdürü Serhat Bağcı, Hasmer Otomotiv Kamyon Satış Müdürü Burak Ödül tarafından, Deniz Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Yük, Başkan Yardımcıları Akın Yük ve Coşkun Yük’e teslim edildi.

“Deniz Nakliyat ile olan ilk işbirliğimiz 2013 yılında başladı”

Mercedes-Benz Türk Kamyon Filo Satış Grup Müdürü Yusuf Adıgüzel, törende gerçekleştirdiği konuşmada; “2013 yılında Deniz Nakliyat ile olan ilk işbirliğimizin ardından aralıksız her sene gerçekleştirdiğimiz teslimatlarımız ile bugünlere taşıdığımız sürdürülebilir birlikteliğimizde yeni bir dönemi daha kutluyoruz.

Mercedes-Benz Türk ve Mercedes-Benz Finansal Hizmetler olarak sağladığımız destekler, satış sonrası hizmetlerimizin servis ağı genişliği ve ilgisi ile markamızın ikinci el değerini koruması gibi faktörler, bir kez daha Deniz Nakliyat’ın tercihini bizden yana kullanmasını sağladı. Bugün teslimatını gerçekleştirdiğimiz 34 yeni aracımızın Deniz Nakliyat’a hayırlı ve uğurlu olmasını diliyor, satışta emeği geçen tüm Hasmer Otomotiv yetkililerine, Mercedes-Benz Türk’teki çalışma arkadaşlarıma ve elbette Deniz Nakliyat’ın değerli yöneticilerine teşekkür ediyorum.” dedi.

Mercedes-Benz Türk Kamyon Filo Satış Grup Müdürü Yusuf Adıgüzel, Deniz Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Yük

“Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’in sağladığı avantajlı kredi sayesinde filomuza 34 yeni Mercedes-Benz aracı ekliyoruz”

Deniz Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Yük; “2013 yılından beri işbirliğimizi sağlam adımlarla güçlendirdiğimiz Mercedes-Benz Türk ile yeni bir işbirliği içinde olmaktan dolayı çok mutluyuz. PTT şehirlerarası kargo taşımacılığı hizmetlerinde kullanılacak yeni araçlarımızın satın alım tercihini ‘Yıldızlı Marka’dan yana kullanmamızda, yaklaşık 7 yıldır aralıksız her alanda işlerimizi kolaylaştıran markanın güçlü ikinci el pazarı, satış sonrası hizmetlerindeki ilgi ve satış esnasında firmamıza sağlanan imkânlar etkili oldu.

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’in sağladığı avantajlı kredi sayesinde filomuza 34 yeni Mercedes-Benz aracı ekliyoruz. Filomuzun büyük bir çoğunluğunu oluşturan Mercedes-Benz markasıyla uzun yıllar daha işbirliğimizi sürdüreceğimize inanıyoruz. 34 adet yeni Mercedes-Benz marka aracın şirketimiz bünyesine katılmasında emeği olan Hasmer Otomotiv’e, Mercedes-Benz Türk’e ve Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’e teşekkür ediyorum.” dedi.

A. Kurtay
A. Kurtayhttps://www.gazetelojistik.com
Gazeteciliğe Hürriyet Gazetesi'nde başladı. Türk Haberler Ajansı, Anadolu Ajansı, Günaydın, Saklambaç, Milliyet ve Cosmopolitan'da çalıştı. Sport, Oto Aktüel, Motosiklet Dünyası, Oto Life, Oto Aktüel Haber, Europe News dergilerininde Kurucu Editör olarak çalıştı. Halen otoaktuel.com.tr, kamyonhaber.com, gazetelojistik.com ve turkishtradenews.com yayınlarının editörü.

GÜNÜN HABERLERİ

ÖNE ÇIKAN BENZER HABERLER