Pazartesi, Aralık 4, 2023
Ana SayfaGÜNCELKâmil Koç multimedya uygulamasını araçlarında hizmete aldı

Kâmil Koç multimedya uygulamasını araçlarında hizmete aldı

Karayolu seyahat firması Kâmil Koç, yolculuğa konfor katan dijital yeniliklerine bir yenisini daha ekledi.

  • Kâmil Koç kendi geliştirdiği ve özgün altyapısı ile sektörde bir ilk olan Multimedya uygulamasını araçlarında müşterilerinin hizmetine sundu.

Yolcukta eğlenceyi kişiselleştirme fırsatı sunan uygulamada yolcular; aracın Wi-Fi ağına bağlanıp, koltuklarındaki QR kodunu cep telefonlarından tarıyor ve indirdikleri uygulama ile 25 ulusal TV ile 14 adet radyo kanalının yayınını kesintisiz bir şekilde takip edebiliyorlar.

Kâmil Koç Genel Müdürü Çağatay Kepek, sektöre ilkleri ve yenilikleri taşımaktan büyük heyecan duyduklarını belirterek, “VHS kasetten film izlenen dönemden, yolcularımıza eğlenceyi kişiselleştirme fırsatı sunduğumuz günlere geldik. Kâmil Koç Multimedya uygulaması; özgün altyapısı ile TV ve radyo yayınlarının yanında, aynı anda sunduğu internet erişim hizmetiyle sektörde bir ilk olma özelliği taşıyor. Yol arkadaşlarımız, cep telefonlarına indirdikleri uygulama ile haberden belgesele, müzikten spora yolculukları boyunca diledikleri yayını kendilerine göre özelleştirip, kesintisiz bir şekilde izleyebiliyor” dedi.

GÜNÜN HABERLERİ

ÖNE ÇIKAN BENZER HABERLER