Pazartesi, Aralık 4, 2023
Ana Sayfaİş Makinalarıİş Makinası ve Ekipman Kiralama Platinum Rent ile tek noktada

İş Makinası ve Ekipman Kiralama Platinum Rent ile tek noktada

Japonya merkezli Marubeni Corporation’a bağlı olan Marubeni Dağıtım ve Servis, 2008 yılından bu yana yürütmekte olduğu iş makinası ve depo ekipmanı kiralama hizmetini bir adım öteye taşıyarak, müşterilerinin her türlü kiralama ihtiyacını tek noktadan karşılamak amacıyla Platinum Rent markasını hayata geçirdi.

Komatsu, Volvo Trucks, Dieci, Crown, Komatsu Joy ve Montabert markalarının satış ve satış sonrası hizmetlerini sürdüren Marubeni Dağıtım ve Servis, 2008 yılından bu yana yürütmekte olduğu kiralama hizmetlerini bir adım öteye taşıyarak, Platinum Rent markası ile iş makinaları, forklift ve depo ekipmanları, teleskopik yükleyiciler, jeneratör, kompresör, yol yapım ekipmanları, iş makinalarına uygun akıllı sistemler ve personel yükseltici platformlar gibi ürün gruplarında da kiralama hizmeti sunmaya başladı.

İş ortaklarının mali yüklerini azaltacak

Kiralama sektörüne kapsamlı ve farklı bir bakış açısı getiren Platinum Rent ve Platinum Used markalarından sorumlu Marubeni Dağıtım ve Servis, 2. El ve Kiralama Direktörü Caner İstanbul, makina ve ekipman kiralama hizmetinin yanı sıra, iş ortaklarının mali yüklerini azaltan ve projelere özel servis organizasyonları ile operasyonlarını kesintiniz hale getirerek verimliliği artıran faydalar sunduklarını dile getirdi. İstanbul, “Marubeni Dağıtım ve Servis, kiralamada yıllardır sergilediği başarılı performansını şimdi yeni bir çatı altında topluyor ve Platinum Rent markası ile kiralama sektöründe yepyeni bir dönem başlatıyoruz.

Bu yeni dönemde; düşük ilk yatırım maliyeti, operasyonel verimlilik, finansal kontrol ve kesintisiz çalışma imkanı gibi birçok avantajı bir arada sunduğumuz Platinum Rent markamız ile iş ortaklarımıza ayrıcalıklı hizmetler sunmaya devam edeceğiz. Üstelik, iş ortaklarımız kiralama süresi boyunca operatör, yakıt ve sarf malzemesi dışında hiçbir masrafa da katlanmaz. Müşteri odaklı hizmet anlayışımız ile bir ürüne yönelik kiralama hizmetinden ziyade iş ortaklarımızın çözüm merkezi ve tüm kiralık ekipmanlar için kurumsal kiralamanın güvenilir adresi olmayı sürdüreceğiz. Sahip olduğumuz yüksek model ve düşük saatli kiralama filosu ve yaygın servis ağımız sayesinde tüm ekipmanların kesintisiz çalışmasını sağlamamız iş ortaklarımızın verimlilik hedeflerine ulaşmasını kolaylaştırıyor”dedi.

Platinum Rent Hakkında

Platinum Rent, 2008 yılından itibaren Türkiye’nin her köşesine ve birçok projeye, iş makinası, ekipman ve akıllı sistemler tedarik eden ve Türkiye’nin alanında öncü firmaları ile çalışan Marubeni Dağıtım ve Servis A.Ş. bünyesinde faaliyet gösteren bir kiralama şirketidir. Platinum Rent, Komatsu iş makinaları, Crown Forklift ve depo ekipmanları, Dieci teleskopik yükleyiciler, jeneratör, kompresör, yol yapım ekipmanları, iş makinalarına uygun akıllı sistemler, personel yükseltici platform gibi geniş ürün yelpazesiyle müşterilerine kiralama çözümleri sunmaktadır. Marubeni Dağıtım ve Servis A.Ş.’nin kapsamlı satış sonrası hizmet ağı ve uzmanlığıyla Platinum Rent her zaman yanınızdadır.

GÜNÜN HABERLERİ

ÖNE ÇIKAN BENZER HABERLER