Perşembe, Mayıs 23, 2024
Ana SayfaMAGAZİNGücün ve başarının portresi: Buse Terim Bahçekapılı

Gücün ve başarının portresi: Buse Terim Bahçekapılı

Kurduğu markaların gelecek hedeflerini de anlatan Buse Terim Bahçekapılı, moda dünyasının değişim süreci ile yeni arayışlara gireceğini de belirtti.

BT Shop ve Baby On The Go markalarının kurucusu, moda ve stil danışmanı, blogger ve girişimci Buse Terim Bahçekapılı MAG için verdiği özel röportajda merak edilenleri anlattı. Temelinde aşkın ve sevginin olduğu bir ailede büyüdüğünü dile getiren Buse Terim Bahçekapılı, “ Çok şanslıyım kendi kurduğum ailemde de sevgiyi temele koyarak çocuklarımı yetiştirmeye çalışıyorum” dedi.

Aralıklı oruç diyeti uyguluyor

Ne istediğini çok iyi bilen, doğruları yaşayan, duygusal ama güçlü biri olduğunu belirten başarılı anne, babası Fatih Terim’in COVID-19 salgını geçirmesi ile yaşadıkları zorlu süreci de özel röportajında paylaştı. Kurduğu markaların gelecek hedeflerini de anlatan Buse Terim Bahçekapılı, moda dünyasının değişim süreci ile yeni arayışlara gireceğini de belirtti. Ekim ayından bu yana sağlıklı beslenmek adına aralıklı oruç diyetini uyguladığını belirten Buse Terim Bahçekapılı yaşadığı değişimi anlattı.

“Bu süreç hepimize farklı şeyler öğretti!”

“Mutlu ailenin bir formülü var mı bilmiyorum; ama ben temelinde sevginin, aşkın
olduğu bir ailede büyüdüm.Babam dolayısıyla zorlu bir dönemden geçtik, ama çok şükür
şu anda hepimiz iyiyiz. Bu süreç hepimize farklı şeyler öğretti. Birbirimize sarılmayı, ailemizin kıymetini, zamanın ve hayatın durduğunda aslında nelerin kıymetini daha çok anlamamız gerektiğini, biraz olsun durmanın her anlamda bize ne kadar iyi
geldiğini fark ettiğimizi düşünüyorum.”

MAG Dergisi’nde neler var?

MyBestFriends markasının kurucusu Ayşegül Afacan Köksal’ın kapak yıldızı olduğu MAG Haziran, Babalar Günü özel dosyasında yer alan Bülent Şakrak, Erhan Kızılmeşe, Haluk İder, Murat Tarman, Orhan Koral, Kerem Gönlüm, Sinan Aydın Aygün, Şafak Çak röportajları, dopdolu içeriği ve yazarları ile www.magdergi.com.tr , Turkcell Dergilik, Google Play, Apple Store, Issue, Türk Telekom’da online olarak okurlarıyla buluşuyor.

GÜNÜN HABERLERİ

ÖNE ÇIKAN BENZER HABERLER