Perşembe, Temmuz 25, 2024
Ana SayfaGÜNCELDijital Bilgi Kütüphanesi Bripedia

Dijital Bilgi Kütüphanesi Bripedia

Brisa, dijital bilgi kütüphanesi Bripedia ile çalışanlarının bilgiye hızlı ve kolay erişimini sağlıyor. Küresel salgın sürecinde uzaktan çalışan ekipler başta olmak üzere tüm Brisalılar, 30 binden fazla içeriğin yer aldığı bu ortak alanda bilgi ve deneyim paylaşımında bulunuyor.

Brisa, dijital teknolojilerle çalışanlarını destekleyen yeni bir projeyi hayata geçirdi. Brisalılar, COVID-19 küresel salgını ile birlikte artan bilgiye hızlı erişmek ve zamanı verimli kullanmak gibi ihtiyaçlarını karşılamak üzere 30 bini aşkın içeriğe Bripedia adlı dijital bilgi kütüphanesinden ulaşma imkanına kavuştu.

Bripedia, tek bir platform üzerinden sunduğu zengin ve güncel içerikle Brisa çalışanlarının referans kaynağı olacak. Şirket çalışanlarının kendi inisiyatifleriyle en güncel bilgileri girmesi, platformun sürekli canlı kalmasını ve her geçen gün kendini daha da zenginleştirmesini sağlıyor. Aynı zamanda şirket çalışanları deneyim paylaşımı ve zorlu konularda destek almak için de bu platformdan yararlanabiliyor.

Brisa’nın yeni dijital bilgi kütüphanesinin yenilikçi iş yapış biçiminin bir örneği olduğunu ifade eden Brisa İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Nilgün Özkan; “Dijitalleşme ve inovasyon ile yeni nesil ürün, hizmet ve çözümler geliştirmeye odaklanan Brisa, bugün çok zengin bir kurumsal bilgi birikimine sahip. Bilgiye hızlı erişimin çok önem taşıdığı günümüzde, çalışanlarımızın ihtiyaç duyduğu her türlü bilgiye kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilmeleri adına dijital bilgi kütüphanemiz Bripedia’yı hayata geçirdik” dedi.

30 bini aşan içerik

Dijital kütüphanz aracılığıyla herhangi bir konuda bilgiye ihtiyacı olan bir çalışanın, bilginin sahibi olan kişiye ulaşmakla vakit kaybetmeden istediği bilgiye bu sayede erişebildiğine dikkat çeken Nilgün Özkan “COVID-19 süreci ile birlikte dönüşümlü olarak uzaktan çalışan ekiplerimizin kurumsal hafızamıza, 30 bini aşkın içerikten oluşan bilgi ve deneyim kaynağımıza erişimini kolaylaştırmayı hedefledik. Dijital bilgi kütüphanemiz ile iş yapış şekillerini kolaylaştıran, iş dünyasında örnek teşkil edecek yeni bir projeyi daha hayata geçirmiş olmaktan mutluluk duyuyoruz. Bripedia’nın fikir aşamasından tüm bilgilerin sisteme girilmesine kadar Brisa çalışanlarının emeği ile inşa edilmiş olmasından da gurur duyuyoruz” dedi.

GÜNÜN HABERLERİ

ÖNE ÇIKAN BENZER HABERLER