Perşembe, Şubat 9, 2023

Dassault ve Hyundai Motor anlaşmalarını uzattı

Dassault Systèmes, CATIA uygulamaları kapsamında Hyundai Motor’la yeni bir tedarik ve bakım anlaşması yaptı. Bu anlaşmayla birlikte Hyundai Motor, yerel ve küresel olarak çeşitlilik arz eden iş ortaklarıyla olan pürüzsüz iş birlikçi teknolojik ilişkilerini geliştirebilecek.

Dassault Systèmes, Hyundai Motor’un uzun süreli büyüme iş ortağı olarak biliniyor. Son 30 yıldır Hyundai Motor’a teknik destek veren ve CATIA uygulamasını sunan firma bu sayede araçların ve buna bağlı teknolojilerin geliştirilmesine katkıda bulunuyor.

Halihazırda Hyundai Motor grubunun birçok ülkedeki teknik merkezi tarafından kullanılan CATIA, ilk fikir planlama aşamasından tasarım, analiz ve montaja kadar tüm üretim sürecini 3D bir modelde tasarlamak için kullanılan çözümlerin başında geliyor. Ayrıca Hyundai Motor’un ürün geliştirme sürecini kısaltmaya ve maliyetlerini düşürmeye katkıda bulunuyor.

İşletmelerin, orijinal ekipman üreticilerinden tedarik zincirlerine kadar tüm üretim ihtiyaçlarını karşılamasını sağlayan Dassault Systèmes’in CATIA uygulaması ve 3DEXPERIENCE platformu, başarılı ürünler üretmek için en iyi ve en inovatif çözümler arasında bulunuyor.

GÜNÜN HABERLERİ

ÖNE ÇIKAN BENZER HABERLER