Cuma, Ocak 27, 2023

Anadolu Isuzu, yerli ve çevreci modellerini Madrid Otobüs ve Midibüs Fuarı’nda tanıtacak

spot_imgspot_img
spot_imgspot_img

Anadolu Isuzu, 18-21 Ekim 2022 tarihlerinde Madrid’de düzenlenecek olan FIAA Otobüs ve Midibüs Fuarı’na katılarak çevreci ve yenilikçi otobüs ve midibüs modellerini tanıtacak.

  • Anadolu Isuzu fuarda tam elektrikli NovoCiti VOLT, yüzde 100 biogas uyumlu Kendo CNG’nin yanı sıra Turkuaz ve Grand Toro modelleri ile yer alacak.

Anadolu Isuzu yurtdışı pazarlarda yükselttiği hedefler doğrultusunda, otobüs, midibüs ve yedek parça endüstrisinin en önemli uluslararası etkinlikleri arasında yer alan FIAA Otobüs ve Midibüs Fuarı’na katılıyor. 18-21 Ekim 2022 tarihlerinde İspanya’nın başkenti Madrid’de düzenlenecek olan fuardaki Anadolu Isuzu standında tam elektrikli NovoCiti VOLT, alternatif CNG yakıtlı ve yüzde 100 biogas uyumlu Kendo 13 CNG; Isuzu Turkuaz midibüs ve Grand Toro modelleri yer alacak.

Tam elektrikli NovoCiti VOLT: Toplu ulaşımda çevre dostu, akılcı, sessiz çözüm

Anadolu Isuzu’nun geleceğin toplu taşıma trendlerine uygun olarak tasarladığı elektrikli midibüsü NovoCiti VOLT FIAA Otobüs ve Midibüs Fuarı’nda göz alıcı tasarımı ve teknolojik donanımları ile boy gösterecek. Küresel bir tasarım yarışması olan ABC Design Award’da “Transportation” kategorisinde ödüllendirilen NovoCiti VOLT, elektrikli midibüs alanındaki güncel dünya standartlarını başarı ile karşılayan özelliklere sahip. Yolcularına geniş ve konforlu iç tasarımı ile rahat bir seyahat atmosferi sağlayan NovoCiti VOLT, 268kWh’lık batarya kapasitesi ile 350 km’ye kadar menzil imkanı sunuyor.

“Yılın Sürdürülebilir Otobüsü” ödülünün sahibi Isuzu Kendo CNG

Anadolu Isuzu’nun FIAA Otobüs ve Midibüs Fuarı’nda tanıtacağı iddialı modellerinden biri olan Kendo 13 CNG, Avrupa’nın titiz emisyon normlarına tamamen uyumlu. Isuzu Kendo/Interliner CNG, yüzde 100 biyogaz uyumlu CNG motoru sayesinde emisyon salınımını çok ciddi oranlarda düşürüyor.

Ödüllü Isuzu Grand Toro

Anadolu Isuzu’nun FIAA Otobüs ve Midibüs Fuarı’nda tanıtacağı midibüs segmentindeki modeli Isuzu Grand Toro ise 2300 rpm’de 206 HP üreten motoru ile yüksek performans ve Euro 6-E emisyon standartlarına uygun düşük emisyon avantajı sunuyor. 37 koltuğa varan kapasitesi, ferah iç hacmi ve geniş bagaj kapasitesi ile büyük otobüslerin yeterince etkin ve verimli olmadığı kısa ve orta mesafe taşımacılık ihtiyacına yanıt vermek üzere geliştirildi. Grand Toro 2021 yılında İtalya merkezli BIG SEE Awards tasarım ödülleri organizasyonunda ‘Ürün Tasarımı’ alanında Mobilite kategorisinde “Silver A” ödülüne layık görüldü.

Isuzu Turkuaz servis taşımacılığında ideal çözüm

Isuzu Turkuaz, 7,7 metre uzunluğu, 190 PS gücündeki yüksek performanslı ve dayanıklı motoru, otomatik Isuzu şanzımanı ile servis, turizm ve okul taşımacılığı için ideal çözüm niteliğinde. Yüksek yolcu kapasitesi, üstün manevra yetenekleri, ferah iç hacmi ve geniş bagaj olanakları ile rekabette öne çıkan Isuzu Turkuaz, çift cam izolasyonu ve ön ısıtıcı ekipmanıyla soğuk iklimlerde kullanım için de uygun. Otomatik yangın söndürme sistemleri ile tamamen güvenli bir ulaşım aracı olan Isuzu Turkuaz, üç nokta emniyet kemerine sahip 45 öğrenci koltuğu ve hostes koltuğu ile güvenli, yüksek taşıma kapasitesi sunuyor.

spot_imgspot_img

GÜNÜN HABERLERİ

spot_img

ÖNE ÇIKAN BENZER HABERLER

spot_img