Otokar’dan Tuncay Seyahat’e 30 Atlas teslimatı

1226
Otokar'dan Tuncay Seyahat'e 30 Atlas teslimatı

Hafif kamyon segmentinde yeni bir dönem başlatan Otokar Atlas, Kocaeli Merkezli Tuncay Seyahat’in de tercihi oldu.

Kamu hizmetleri alanında müteahhit firma olarak hizmet veren, 40 yıla yakın süredir personel ve öğrenci taşımacılığının yanı sıra filo yönetimi, iş makinesi ve araç kiralama hizmetleri sunan şirket, filosuna 30 adet Atlas kattı.

Otokar Kocaeli Bayisi Gaziantepli Kardeşler Otomotiv tarafından gerçekleştirilen satışın teslimat töreni Tuncay Seyahat Yönetim Kurulu Başkanı Cevat Tuncay, Otokar Kamyon Bölge Satış Yöneticisi Ümit Şangüder, Gaziantepli Kardeşler Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Uçar, Gaziantepli Kardeşler Otomotiv Satış Yöneticisi Tuncer Erten‘in katılımıyla gerçekleşti. Otokar Atlaslar, Kocaeli’de damper üst yapısı ile kamu hizmetinde kullanılacak.

En zorlu yol şartlarında en ağır yükleri kolayca taşıyor

En zorlu yol şartlarında en ağır yükleri kolayca taşımak üzere geliştirilen 8,5 tonluk Otokar Atlas, güçlü ve keskin çizgilere sahip kupasıyla ön plana çıkıyor. Düşük yakıt tüketimi, düşük bakım giderleri ve uygun yedek parça maliyeti ile kullanıcısının ekonomisine her daim katkı sağlayan Otokar Atlas’a eklenen EP (Ekonomi-Performans) tuşu ile her türlü yol koşuluna ve yüke uygun sürüş modu artık tek tuşla yönetilebiliyor.

ACC(Adaptif Seyir Kontrol Düzeni), klima, gelişmiş aydınlatma sistemi, güçlendirilmiş yan kapılar ve park sensörü gibi özelliklerle hafif kamyon segmentine yeni bir soluk getiren Otokar Atlas; hırsızlığa karşı motor ve elektrik sistemini kilitleyen Immobilizer, tam havalı fren sistemi, EBS, egzoz freni, LDWS, AEBS ve ESC özelliklerini de üzerinde barındırıyor.