Perşembe, Temmuz 25, 2024
Ana SayfaGÜNCELEmirates, kabin memuru alımlarına devam ediyor

Emirates, kabin memuru alımlarına devam ediyor

Dubai merkezli havayolu şirketi Emirates, kişiye özel ve mükemmel ağırlama hizmetleri sunmaya ve yolcular için unutulmaz anlar yaratmaya istekli yetenekler arıyor.

Havayolu şirketi Emirates, çok uluslu kabin ekibine katılacak adaylar için 13 Kasım 2023 tarihinde Mövenpick Hotel İzmir’de, 18 Kasım 2023 tarihinde The Marmara Antalya’da, 20 Kasım 2023 tarihinde DoubleTree by Hilton Bodrum’da ve 27 Kasım 2023 tarihinde Hilton Bursa Convention Center & Spa’da değerlendirme günleri düzenliyor.

Emirates’in en büyük önceliklerinden birinin güvenlik olması sebebiyle, ideal adayların kendinden emin bir şekilde liderlik etmesi, uçak içi hizmetlerin, güvenlik ve emniyet prosedürlerinin yönetiminin kontrolünü üstlenmesi beklenmekte. Emirates kabin ekibinin tamamına, havayolunun Dubai’deki son teknolojiyle donatılmış havacılık akademisinde birinci sınıf bir eğitim sunulacak.

Kariyerlerine kusursuz bir başlangıç yapmayı planlayan adayların, İngilizce dilinde yazılmış güncel bir özgeçmiş (CV) ve yeni çekilmiş bir fotoğraf ile internet üzerinden başvuru yapması gerekmekte.

GÜNÜN HABERLERİ

ÖNE ÇIKAN BENZER HABERLER