Cuma, Ocak 27, 2023

DHL Express Türkiye’den yeni hizmet merkezleri

spot_imgspot_img
spot_imgspot_img

DHL Express Türkiye Kahramanmaraş ve Malatya’da açtığı yeni hizmet merkezleriyle müşterilerinin uluslararası hava taşımacılık taleplerini karşılayacak.

DHL Express Türkiye, müşterilerinin uluslararası lojistik taleplerini karşılamak üzere hizmet merkezlerinin sayısını artırmaya devam ediyor.

DHL Express Türkiye Malatya…

Son olarak Kahramanmaraş ve Malatya’da iki yeni hizmet merkezinin açılışını gerçekleştiren DHL Express Türkiye, il merkezlerinin yanı sıra çevre illere de hizmet verecek. Açılışlara, DHL Express Türkiye CEO’su Mustafa Tonguç ve şirket üst yöneticilerinin yanı sıra yeni hizmet merkezlerinin çalışanları ve müşterileri de katıldı.

DHL Express Türkiye Kahramanmaraş…

Yeni hizmet merkezleriyle ilgili değerlendirme yapan DHL Express Türkiye CEO’su Mustafa Tonguç açılış töreninde yaptığı konuşmada şunları dile getirdi: “DHL Express Türkiye olarak yeni yatırımlarımızla Anadolu’daki müşterilerimizin ihtiyaçlarına daha hızlı yanıt vermeyi hedefliyoruz. Açılışını yaptığımız hizmet merkezlerimizle, Kahramanmaraş ve Malatya’nın yanı sıra çevre illere de yüksek kalitedeki hizmet ağımızı taşımaktan dolayı çok mutluyuz. Ülkemizdeki KOBİ’lerin ve şirketlerin lojistikte çözüm ortağı olarak onları dünyaya bağlıyor, ihracatlarına değer katıyoruz. Önümüzdeki dönemde de yeni hizmet merkezleri yatırımlarımızla müşterilerimizin uluslararası hızlı hava taşımacılık taleplerini karşılamaya devam edeceğiz.”

spot_imgspot_img

GÜNÜN HABERLERİ

spot_img

ÖNE ÇIKAN BENZER HABERLER

spot_img