Perşembe, Haziran 20, 2024
Ana SayfaGÜNCELYolda acil durumlar için iki yeni flaşör

Yolda acil durumlar için iki yeni flaşör

Zorunlu olan yangın söndürücü, reflektör ve ilk yardım çantası dışında olası bir acil durumda ek ışık kaynağına da ihtiyaç olabileceğini unutmamak gerekiyor.

OSRAM acil durumlarda güvenlik için LEDguardian® Road Flare ve LEDguardian® Saver Light Plus isimli iki yeni model flaşör geliştirdi

Tatil için yola çıkarken ihtiyaç listesinde genellikle bulunmayan acil durum aydınlatma ekipmanları aslında güvenlik için son derece faydalıdır. Bu küçük cihazlar aracınızın bozulduğu zamanlarda ya da lastik değiştirmeniz gerektiğinde ve kaza gibi pek çok acil yol durumunda en büyük yardımcılardır. Flaşörler, uzun mesafelerden görülebilir ve olası tehlikeli durumlardan korunmanızı sağlar.
Otomotiv aydınlatma teknolojisi şirketlerinden OSRAM bu ihtiyaçlara yönelik iki tip acil aydınlatma lambası geliştirdi: LEDguardian® Road Flare ve LEDguardian® Saver Light Plus…


Hayat kurtaran flaşörlerle yolculuk daha güvenli

LEDguardian® Road Flare 240 metreye kadar görülebilen bir güvenlik aydınlatması olarak öne çıkıyor. Yuvarlak formundaki yapısında bulunan 16 LED ile amber renk flaşör modu, sürekli amber ışık ya da sürekli beyaz ışık olarak üç farklı modda çalışabiliyor. Lamba üzerinde bulunan kanca ve mıknatıs düzeneği ile aracın üstüne kolayca koyulabilir. 3 adet AAA pil ile çalışan aydınlatma ekipmanı, paketinden çıktığı anda hemen kullanılabiliyor.


LEDguardian® Saver Light Plus ise herhangi bir kaza ya da acil durum anında güvenlik özellikleri ile hayat kurtarıyor. Üzerinde cam kırıcı ve emniyet kemeri kesici özel düzenekler bulunuyor. Üzerinde bulunan 12 adet flaşör özellikli turuncu LED ve mıktanıs düzeneği ile araca monte edilerek yolda görülebilmeyi ve güvenliği sağlıyor. Paket içeriğinde bulunan tutucu düzeneği ile aracınızda istediğiniz yere monte ederek, her zaman ulaşılabilir olmasını sağlayabilirsiniz.

GÜNÜN HABERLERİ

ÖNE ÇIKAN BENZER HABERLER