Pazartesi, Nisan 15, 2024
Ana SayfaGÜNCELX Coach Otobüs Lastikleri İstanbul Esenler Otogarı’nda tanıtıldı

X Coach Otobüs Lastikleri İstanbul Esenler Otogarı’nda tanıtıldı

Michelin, sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uyarak, İstanbul Esenler Otogarı’nda düzenlediği etkinlikle, X Coach otobüs lastiklerini şehirlerarası otobüs şoförleri ile buluşturdu.

Michelin Türkiye Satış Müdürü Sertan Akçagöz, Michelin Pazarlama Kamyon Operasyon Müdürü Recep Uçan, Michelin Ürün Teknik Müdürü Oğuz Demir, Michelin Müşteri Yöneticisi Cihan Büyükbozdoğan’ın katılımıyla gerçekleşen etkinlikte, otobüs şoförlerine güvenlikten ödün vermeden yüksek performans elde edebilecekleri MICHELIN X COACH, Z ve XD otobüs lastikleri tanıtıldı. Lastiklerin kilometre performans videoları, otobüs şoförleri tarafından ilgiyle karşılandı.

Yüksek teknoloji ve konfor bir arada

Michelin X Coach lastikleri geliştirilen Infinicoil teknolojisi ile 400 metre uzunluğa sahip olabilen, lastiğin bir omzundan diğer omzuna uzanan tek parça ekstra çelik telin, yüksek stabilite sağlamak için lastiğin etrafına sarılıyor. Bu teknoloji ile tasarlanan lastikler dayanıklılık değerlerinin de ötesinde, sürücülerin daha uzun mesafeleri kat etmesini ve yakıttan tasarruf etmesini sağlıyor. Türkiye’nin her bölgesinde 9 farklı müşteride, farklı yol koşulu ve iklimde test edilen lastikler 500 bin km.’nin üzerinde bir performans gösterdi…

Aynı zamanda X Coach Z, tek dalga ses etiketine sahip oluşu ve lastikten gelen sesin yalnızca 71 desibel olmasıyla yolculara da konfor sunuyor.

GÜNÜN HABERLERİ

ÖNE ÇIKAN BENZER HABERLER