Perşembe, Haziran 13, 2024
Ana SayfaŞirket HaberleriSchneider Electric Mobil İnovasyon Tırı’na iki ödül birden

Schneider Electric Mobil İnovasyon Tırı’na iki ödül birden

Son teknolojiyi içeren yazılım ve dijital çözümleriyle enerji yönetimi ve otomasyonun dijital dönüşümünde dünya çapında uzman olan Schneider Electric, ödüllerine yenilerini ekledi.

Endüstriyelleşme, şehirleşme ve dijitalleşme trendlerine paralel olarak dünyada artan enerji ihtiyacına cevap verebilmek amacıyla teknolojik çözümler geliştiren Schneider Electric, Doğrudan Pazarlama İletişimcileri Derneği’nin (DPİD) Doğrudan Pazarlama Ödülleri’nden ikisine birden layık görüldü.

DPİD’nin, ticari etkinliği yüksek, ölçülebilir, sonuç getiren doğrudan pazarlama projelerini seçerek ödüllendirme amacıyla 12 yıldır düzenlediği organizasyonda Schneider Electric’in Mobil İnovasyon Tırı, DP Ödülleri’nde 2 kategoride dereceye girdi. Schneider Electric mühendis ve uzmanlarınca enerji verimliliği yönetimini sağlayan dijital teknoloji ve yazılımların, otomasyonda dijital dönüşüm örneklerinin ve enerji verimliliği odaklı diğer yaratıcı çözümlerin sergilendiği Mobil İnovasyon Tırı, DP Ödülleri’nin En iyi Roadshow kategorisinde 1’inci ve Özel Proje kategorisinde de 2’nci olmayı başardı.

DP Ödülleri’nde iki kategoride birden ödüle layık görülmelerinin kendilerine mutluluk ve gurur verdiğini belirten Schneider electric Türkiye, Orta Asya ve Pakistan Bölgesi İletişim Yöneticisi Burcu Mungan, artan enerji ihtiyacına cevap verebilmek amacıyla Türkiye’de de 30 yılı aşkın süredir geliştirdikleri teknolojik çözümlerle hizmet verdiklerini vurgulayarak, kamu ve özel sektörlerde bu alanda artan bilinç doğrultusunda ihtiyaçlara cevap vermek üzere yola çıkarak 2000’in üzerinde müşteriye bu projeyle temas etmekten mutluluk duyduklarını dile getirdi.

SIRADA INOVASYON MERKEZİ VAR

Mungan, DPİD’den iki ödül birden alan Mobil İnovasyon Tırı’nın yanı sıra, Schneider Electric olarak 2021’in ilk çeyreğinde Türkiye’deki ilk İnovasyon Merkezi’ni de hizmete sokmayı hedeflediklerini belirtti. Schneider Electric İnovasyon Merkezi, 10’un üzerinde pazarın spesifik ihtiyaçlarına yönelik bina otomasyonu, güvenli güç, endüstriyel otomasyon ve güç dağıtımı çözümlerinin gerçek zamanlı test edilebileceği bir merkez olarak hizmet verecek.

A. Kurtay
A. Kurtayhttps://www.gazetelojistik.com
Gazeteciliğe Hürriyet Gazetesi'nde başladı. Türk Haberler Ajansı, Anadolu Ajansı, Günaydın, Saklambaç, Milliyet ve Cosmopolitan'da çalıştı. Sport, Oto Aktüel, Motosiklet Dünyası, Oto Life, Oto Aktüel Haber, Europe News dergilerininde Kurucu Editör olarak çalıştı. Halen otoaktuel.com.tr, kamyonhaber.com, gazetelojistik.com ve turkishtradenews.com yayınlarının editörü.

GÜNÜN HABERLERİ

ÖNE ÇIKAN BENZER HABERLER