Perşembe, Mayıs 23, 2024
Ana Sayfaİş MakinalarıManuel transpaletlerde 30 Ağustos'a kadar kampanya var

Manuel transpaletlerde 30 Ağustos’a kadar kampanya var

Temsa İş Makinaları, sağlam ve uzun ömürlü transpalet arayışı içinde olan işletmeler için Crown PTH50 manuel transpaletlere yönelik bir kampanya başlattı. 30 Ağustos’a kadar devam edecek olan kampanyada avantajlı ödeme seçenekleri ve fiyatlar sunuluyor.

Türkiye distribütörlüğünü Temsa İş Makinaları’nın yürüttüğü Crown, yükleme uygulamalarında sağlam transpalet ihtiyacı olan işletmeler için PTH50 manuel transpaletlere yönelik avantajlı bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında Crown PTH50 manuel transpaletler 3 yıl garanti sunuyor. 350 Euro kampanya fiyatıyla satışa sunulan manuel transpaletler, anlaşmalı kredi kartlarına %0 faiz ve 12 ay taksit imkanı ile üstelik sadece %1 KDV oranı ile alınabiliyor.

2300 kg yükleme kapasitesine sahip olan Crown PTH50 manuel transpaletler, yüksek dayanımlı çelik şasesi ve en dar alanlarda dahi manevra kolaylığı sağlayan kumanda kolu ile tüm yükleme alanları için ideal çözümler sunuyor. 75 mm’ye inen çatal yüksekliği ile palete girişi kolaylaştıran ve paletin alt kısmından giriş için ideal olan Crown PTH50, rulmanları ve rampsları kombine edilen sistemi ile palet giriş-çıkışına da yardımcı oluyor. C kanal tasarlanmış çelik çatalları ise uzun dönem performans için maksimum dayanıklılık sunuyor. PTH50, çift yük tekerlekleri ile pürüzlü yüzeylerde rahatlıkla ve güvenle kullanılabiliyor.

GÜNÜN HABERLERİ

ÖNE ÇIKAN BENZER HABERLER