Perşembe, Temmuz 25, 2024
Ana SayfaGÜNCELKoçSistem, Bilişim 500'de sekiz dalda birinci oldu

KoçSistem, Bilişim 500’de sekiz dalda birinci oldu

KoçSistem, bu yıl 21’incisi düzenlenen Türkiye’nin ilk 500 Bilişim Şirketi (Bilişim 500) Araştırması’nda, Türkiye’nin “Bilgi Teknolojileri Sistem Entegratörü ve İş Ortağı” kategorisinde pazar liderliğini sürdürdü.

KoçSistem, Türkiye’nin ilk 500 Bilişim Şirketi Araştırması kapsamında “Bilgi Teknolojileri Sistem Entegratörü ve İş Ortağı” ana kategorisinde Pazar Lideri seçildi. Kuruluşunun 75. yılında yenilikçi çözüm ve hizmetleri ile Türkiye’nin en değerli markalarının dijital dönüşüm serüvenlerine katkıda bulunan KoçSistem; Donanım, Hizmet, Veri Yedekleme ve Depolama Donanımı, Sanallaştırma, Barındırma Yönetim Hizmeti, Bulut Hizmeti ile Kurulum, Bakım ve Destek Hizmeti kategorileri de olmak üzere toplam 8 kategoride birincilik ödülüne layık görüldü. KoçSistem Bilişim 500 Araştırması’nda bu yıl üç sıra birden yükselerek 13’üncü sırada yer aldı.

Akarca: Bilişim durursa hayat durur!

KoçSistem Genel Müdürü Mehmet Ali Akarca, Bilişim 500 Ödül Töreni sonrası yaptığı değerlendirmede pandemi ortamında giderek keskinleşen pazar şartlarında dijitalleşmenin daha da önem kazandığını ifade ederek şunları söyledi: “Dijitalleşmeye duyulan ihtiyaç artık yaşamlarımızın tam merkezinde ve sektörümüz birey, toplum ve kurumlar için dünden daha fazla değer yaratıyor. Artık pandemi sürecindeki deneyimlerimizden de biliyoruz ki; bilişim durursa hayat durur. KoçSistem olarak, Türkiye’nin dijital dönüşümüne 75 yıldır aralıksız en üst seviyede katkı veriyoruz. Bilişim 500 Araştırması’nda bu yıl da Bilgi Teknolojileri Sistem Entegratörü ve İş Ortağı Pazar Liderliğimizi sürdürerek toplam 8 kategoride birinciliğe layık görülmemiz, dijital dönüşüm vizyonumuzun, iş dünyasında güçlü bir yankı bulduğunu gösteriyor. Bugüne dek finanstan otomotive tüm sektörlerde, yenilikçi teknoloji çözümleri ve ürünleri sunarak müşterilerimizin daima önde olmaları hedefiyle çalıştık. Bundan sonra da mevcut potansiyeli ile dünya liginde üst sıraları hedefleyen Türkiye ekonomisinin dijital dönüşümüne yine günün en ileri teknolojileri ile katkı vermeyi sürdüreceğiz.”

GÜNÜN HABERLERİ

ÖNE ÇIKAN BENZER HABERLER