Pazartesi, Nisan 15, 2024
Ana SayfaHAFİF TİCARİHafif ticari araçların kiralanabilmesi KOBİ’lere avantaj getirdi

Hafif ticari araçların kiralanabilmesi KOBİ’lere avantaj getirdi

Sektörün önündeki 10 yıllık hafif ticari araç kiralama engelini kaldıran düzenlemelerin ardından, filo kiralama şirketlerinden LeasePlan, yeni hafif ticari araç kampanyalarını açıkladı.

LeasePlan Türkiye kiralanacak hafif ticari araçlar için web sitesi üzerinden fiyatlarını çok hızlı bir şekilde müşterileriyle buluşturdu. LeasePlan Türkiye Genel Müdürü Türkay Oktay, “Hafif ticari araçların kiralanabilmesi ile artık küçük ve orta ölçekli işletmeler başta olmak üzere hiçbir şirket hafif ticari araç satın almak zorunda kalmayacak, bu sayede sermayelerini daha verimli şekilde kullanabilecekler. Tüm şirketleri avantajlı kiralama fırsatından ve ekonomik fiyatlardan yararlanmaya davet ediyoruz. Özellikle Mart sonuna kadar sürecek olan vergi indirimleri ile çok daha avantajlı noktalara gelen fiyatların kaçırılmamasını tavsiye ediyoruz” açıklamasında bulundu.

LeasePlan, 36 ay ve senelik 10 bin km için aylık 2 bin 556 TL’ye Fiat Fiorino Pop, 2 bin 708 TL’ye Fiat Doblo Easy, 2 bin 658 TL’ye Ford Tourneo Courier Trend, 3 bin 432 TL’ye Volkswagen Caddy Trendline kiralama kampanyalarıyla dikkat çekiyor. Kampanya seçeneklerinin ilerleyen günlerde artması ve hem uygun maliyet hem de iş koluna özel farklı hacim ve üst yapı imkanları sunan hafif ticari araçların, binek araç kullanıcısı şirketlerin de ilgisini çekmesi bekleniyor.

GÜNÜN HABERLERİ

ÖNE ÇIKAN BENZER HABERLER