Cuma, Temmuz 19, 2024
Ana SayfaSON DAKİKAEmekliliklerin bayram ikramiyelerinin ödeneceği tarih belli oldu!

Emekliliklerin bayram ikramiyelerinin ödeneceği tarih belli oldu!

Yaklaşık 12 milyon emeklinin beklediği haber geldi. Emeklilerin Kurban Bayramı ikramiyelerinin ödeneceği tarihi Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk açıkladı.

Emeklilerin Kurban Bayramı ikramiyesi ne zaman ödenecek. işte o tarih. Emeklilerin Bayram İkramiyelerinin ödeneceği tarih belli oldu. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk emeklilerin bayram ikramiyelerinin 17 Temmuz-29 Temmuz tarihleri arasında ödeneceğini açıkladı.

SSK’li emeklilerin ikramiyeleri ne zaman ödenecek?

Yaklaşık 12 milyon emeklinin Kurban Bayramı ikramiyeleri 17-29 Temmuz arasında ödenecek. Peki SSK’li emekliler ikramiyelerini ne zaman alacak? SSK’lı emeklilere 17-26 Temmuz’da ödeme yapılacak.

Bağkur’lu emeklilerin ikramiyeleri ne zaman ödenecek?

Bağkur’lu emeklilerin hesaplarına bayram ikramiyeleri 25-28 Temmuz tarihleri arasında yatacak.

Emekli Sandığı ikramiyeleri ne zaman ödenecek?

Emekli Sandığı kapsamındakilerin temmuz aylık farkı, ağustos aylığı ve bayram ikramiyesi birlikte ödenecek.


A. Kurtay
A. Kurtayhttps://www.gazetelojistik.com
Gazeteciliğe Hürriyet Gazetesi'nde başladı. Türk Haberler Ajansı, Anadolu Ajansı, Günaydın, Saklambaç, Milliyet ve Cosmopolitan'da çalıştı. Sport, Oto Aktüel, Motosiklet Dünyası, Oto Life, Oto Aktüel Haber, Europe News dergilerininde Kurucu Editör olarak çalıştı. Halen otoaktuel.com.tr, kamyonhaber.com, gazetelojistik.com ve turkishtradenews.com yayınlarının editörü.

GÜNÜN HABERLERİ

ÖNE ÇIKAN BENZER HABERLER