Cuma, Şubat 23, 2024
Ana SayfaLOJİSTİKÇalışan projeleri CEVA Lojistik’e ödüller getirdi

Çalışan projeleri CEVA Lojistik’e ödüller getirdi

Lojistik şirketlerinden CEVA, gerçekleştirdiği iki proje ile Büyük İşverenler için Stevie Awards’dan iki ödül aldı.

  • Stevie Ödülleri’nden sonra, CEVA Lojistik Türkiye’ye, Brandon Hall’den de 2 Altın Ödül geldi.
  • CEVA, lojistik sektöründe bu kategorilerde ödül alan ilk ve tek şirket oldu.

İnsan Kaynakları alanında dünyanın en iyi işverenlerini ödüllendiren Stevie Ödülleri’nde İnsan Kaynakları Başarılarını içeren ”Achievement in Competencies and Skill Development or Management” Kategorisi’nde CEVA 2021 yılında uyguladığı “Mavi Yaka Gelişimi Program”ı ile 1 altın; “Ön Hat / Cephe hattı Liderlerinin Gelişimi Program”ı ile 1 gümüş ödüle layık görüldü.

Bununla beraber CEVA Lojistik Türkiye, 2 program ile Brandon Hall Group tarafından düzenlenen 2022 Brandon Hall İnsan Kaynağı Yönetiminde Mükemmeliyet Ödülleri’nde 2 altın ödüle layık görüldü.

“Ekibimizle gurur duyuyoruz”

Konuya ilişkin açıklamada bulunan CEVA Lojistik İnsan Kaynakları Başkan Yardımcısı Nihan Usanmaz, “CEVA Türkiye olarak 6000‘i mavi yaka olmak üzere 7500 kişi ile hizmet veriyoruz. Tüm ekibimiz ile gurur duyuyoruz” dedi. Başvurular arasından ödüle layık görüldüğümüz için memnuniyet ve gurur duyuyoruz. Tedarik Zinciri yönetimindeki uzun yıllara dayanan uzmanlığımız ile geniş bir coğrafyada hizmet veriyoruz. Dürüst, şeffaf, mükemmeliyetçi ve güvenilir iş anlayışı ile çalışanlarımız sadece Türkiye’de değil, tüm dünyada lider firmalara katkı sağlıyor” dedi.

GÜNÜN HABERLERİ

ÖNE ÇIKAN BENZER HABERLER