Perşembe, Temmuz 25, 2024
Ana SayfaSEKTÖRBursa Ağır Vasıta Yılın Bayisi Seçildi

Bursa Ağır Vasıta Yılın Bayisi Seçildi

DAF Türkiye’nin önemli bayilerinden Bursa Ağır Vasıta; “Yılın Bayisi”, “Yılın Satış Müdürü”, “Yılın Yedek Parça Müdürü” ve “Yılın Servis Kabulü” olmak üzere dört farklı kategoride ödül aldı.

Bursa Ağır Vasıta Genel Müdürü Ahmet Uğur
Bursa Ağır Vasıta Genel Müdürü Ahmet Uğur

Ağır vasıta sektöründeki öncü markalardan biri olan DAF’ın Türkiye bayileri, geçtiğimiz günlerde DAF Türkiye tarafından gerçekleştirilen ödül töreninde bir araya geldi. Bu özel etkinlikte, sektördeki en başarılı bayilere verilen ödüller arasında Bursa Ağır Vasıta’nın adı “Yılın Bayisi”, “Yılın Satış Müdürü”, “Yılın Yedek Parça Müdürü” ve “Yılın Servis Kabulü” olmak üzere dört farklı kategoride ödülle anıldı.

Ödül törenine DAF Türkiye Genel Müdürü Atilla Kaya, Satış Direktörü Mert Ersoylu, Avrupa Satış Direktörü Michiel Kuijs, Bayi Geliştirme Müdürü Gijs Crooijmans, Yedek Parça Geliştirme Müdürü Roald van de Meerakker, SSH Müdürü Bahadır Tuncer, Yedek Parça Müdürü Gülten Kuram, Yedek Parça Sorumlusu Erdal Tuna; Bursa Ağır Vasıta Genel Müdürü Ahmet Uğur, SSH Direktörü Suat Durmaz, Satış Müdürü Fahri Bayram, Servis Müdürü Ahmet Emrem, Bursa Ağır Vasıta çalışanları ve Türkiye’de hizmet veren tüm DAF bayileri katılım sağladı.

Fahri Bayram Yılın satış müdürü

“Müşteri memnuniyeti Bursa Ağır Vasıta için firma kültürünün temel taşı !”

Bursa Ağır Vasıta Genel Müdürü Ahmet Uğur, verdiği demeçte, “Bu ödüller, sadece bir firma için değil, bir ekibin ve bir ailenin ortak başarısıdır. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemi, yıllardır takip eden bir anlayışla sürdürüyoruz. Bu ödüller, bize bu yolda doğru adımlar attığımızı ve müşterilerimizin bizimle olan memnuniyetini taçlandırdığını gösteriyor.” ifadelerini kullandı. Uğur, özellikle müşteri memnuniyetinin Bursa Ağır Vasıta’nın firma kültürünün temel taşı olduğunu vurgulayarak, “Müşterilerimizin beklentilerini anlamak ve bu beklentilere en iyi şekilde cevap vermek, bizim için her zaman öncelikli olmuştur. Bu ödüller, bu prensiplere sadık kaldığımızın bir göstergesidir. Bu ödüllerin asıl sahibi, tercihlerini bizlerden yana kullanan müşterilerimizdir. Bursa Ağır Vasıta, 2024 yılında da müşterilerine Bursa ve Mersin lokasyonunda aynı çalışma azmi ve özverisi ile hizmet vermeye devam edecektir.” dedi.

Yılın Satış Danışmanı Buğra Akdoğan

“Yeni bir başlangıcın habercisi”

Ahmet Uğur, ödüllerin ekibin birlikte yürüdüğü bir yolda elde edildiğini belirterek, “Birlikte çalışmak, güvenmek ve birbirimize destek olmak, Bursa Ağır Vasıta‘nın temel değerlerindendir ve almış olduğumuz tüm bu ödüller, bu değerlerimizin bir sonucudur. Bu ödülleri kazanmamızda emeği geçen tüm ekip arkadaşlarımı ve paydaşlarımı yürekten tebrik ediyorum.” diyerek ekibine olan minnettarlığını ifade etti. Son olarak DAF Türkiye ekibine teşekkür eden Uğur, “DAF Türkiye’nin bize bu ödülleri layık görmesi, bizim için büyük bir onur ve motivasyon kaynağıdır. Bu ödüllerle birlikte gelen sorumluluğun bilincindeyiz ve daha nice başarılara birlikte imza atacağımıza inanıyorum. Bu ödüller sadece bir dönemin değil, bizim için yeni bir başlangıcın da habercisidir.” sözleriyle demecini noktaladı.

A. Kurtay
A. Kurtayhttps://www.gazetelojistik.com
Gazeteciliğe Hürriyet Gazetesi'nde başladı. Türk Haberler Ajansı, Anadolu Ajansı, Günaydın, Saklambaç, Milliyet ve Cosmopolitan'da çalıştı. Sport, Oto Aktüel, Motosiklet Dünyası, Oto Life, Oto Aktüel Haber, Europe News dergilerininde Kurucu Editör olarak çalıştı. Halen otoaktuel.com.tr, kamyonhaber.com, gazetelojistik.com ve turkishtradenews.com yayınlarının editörü.

GÜNÜN HABERLERİ

ÖNE ÇIKAN BENZER HABERLER