Cuma, Şubat 3, 2023

Hödlmayr Türkiye, araç lojistiği için iyimserliğini koruyor!

spot_imgspot_img
spot_imgspot_img

Pandemi nedeniyle daralan pazar konusunda iyimserliklerini koruduklarını belirten Hödlmayr Nakliyat Genel Müdürü Hande Çarıkçı,”Otomotiv sektörünün toparlanmasıyla, araç lojistiğinde de hareketlilik artacak”dedi.

Hödlmayr Nakliyat Genel Müdürü Hande Çarıkcı

Avusturya merkezli Hödlmayr International AG‘nin Türkiye iştiraki Hödlmayr Nakliyat, araç lojistiğinde pazar payını artırmak için yeni hedefler belirledi. Geçtiğimiz yılı 6 milyon Euroluk ciro ile kapattıklarını söyleyen Hödlmayr Nakliyat Genel Müdürü Hande Çarıkcı; içinde bulunduğumuz dönem için; ihtiyatlı ama, iyimserliklerinden bir şey kaybetmeden plan yaptıklarını söyledi.

Hödlmayr Nakliyat

Çarıkçı,”Hödlmayr International AG’nın 16 ülkedeki iştirakleri 2.000 kişiyi istihdam etmektedir. Grup, yılda yaklaşık 1.75 milyon araç taşıyor. Grup toplamda, 800′ ün üzerinde özel araç taşıyıcısına, 15 blok tren sistemine ve yaklaşık 55.000 araç kapasiteli bir depolama alanına sahiptir. Şirketin cirosu geçtiğimiz yılda 300 milyon Avro’ya ulaştı. Grubun Türkiye iştiraki olarak, bizde bu dönemde müşterilerimize eksiksiz hizmet vermeye devam ediyoruz”dedi.

spot_imgspot_img

GÜNÜN HABERLERİ

spot_img

ÖNE ÇIKAN BENZER HABERLER

spot_img