Salı, Ekim 3, 2023
Ana SayfaGÜNCELZafer Bayramı’nın 100. yıldönümüne özel animasyon filmi...

Zafer Bayramı’nın 100. yıldönümüne özel animasyon filmi…

Tarım ürünleri tedarik zinciri şirketi Tiryaki Agro, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 100. Yılı’nı hazırladığı özel animasyon film ile kutluyor…

#İyiKiYetişir etiketiyle paylaşılan 30 Ağustos filmi; Zafer Bayramı’nın 100. yıldönümüne, bu topraklarda yetişen azme, mücadeleye, vatan aşkına ve kahramanlıklara vurgu yapıyor; Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü sevgi, saygı ve minnetle anıyor.

Sosyal medyada büyük ilgi gören film, Türkiye’nin bereketli topraklarında, sadece mahsulün değil azimli insanlardan kahramanlara, tutkuya, mücadele ruhundan umuda bizi biz yapan tüm değerlerin de yetiştiğine dikkat çekiyor.

Prodüksiyonu Multivitamin tarafından 250 saati aşan bir çalışmayla gerçekleştirilen ve müziği Handmade MMA tarafından bestelenen özel animasyon filmi; usta oyuncu ve seslendirme sanatçısı Çetin Tekindor’un etkileyici sesiyle hayat buluyor.

Tiryaki Agro, hazırladığı reklam filmi ile 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 100. yıldönümünü gururla kutlarken, “Genç Türkiye Cumhuriyeti’nin temeli burada sağlamlaştırıldı, ölümsüz yaşayışı burada taçlandırıldı” diyen Mustafa Kemal Atatürk ile bu vatan için eşsiz bir mücadele veren tüm kahramanlarımızı bir kez daha saygıyla anıyor.

GÜNÜN HABERLERİ

ÖNE ÇIKAN BENZER HABERLER