Yağmur Tanrısevsin kırmızı çizgilerini açıkladı…

12919

Güneşi Beklerken dizisi ile tanıştığımız güzel oyuncu Yağmur Tanrısevsin, hayranları için objektif karşısına geçti.

  • “ Başarının en büyük sırrı, hayal etmek, hedef ve yolculuk belirlemek”
  • “Gülümsemenin ve pozitif enerjinin en güzel yanı bulaşıcı olması”

Pozitif enerjisi ve güler yüzü ile tanıdığımız Yağmur Tanrısevsin MAG Dergisi’nin Ocak sayısı için bir birinden özel kareleri ve açıklamaları ile hayranlarının yeni yılını kutluyor. Her karakterde farklı bir hayatı, hayalleri ve meslekleri deneyimleme şansı bulduğunu söyleyen güzel ve başarılı oyuncu, “Önümde çok uzun bir yol var. Bir oyuncu olarak oyunculuğun her alanında, farklı kadın hikayelerini anlatmayı hedefliyorum” diye konuştu.

“İçinde tutku barındıran her şey benim için aşktır”

Aşkın kendisi için bir çok tanımın olduğunu belirten Tanrısevsin, “Aşkın bende birçok tanımı var. Mesela yaşama aşkı, doğaya, hayvanlara, insanlara olan aşk… İçinde tutku barındıran her şey benim için aşktır diyebilirim” dedi. Hayattaki en büyük kırmızı çizgisinin saygısızlık ve haksızlık olduğunu belirten güzel oyuncu, başka bir mesleği seçse tasarımcı, iç mimar, veteriner ya da psikolog olmayı tercih edebileceğini söyledi.

MAG Ocak dopdolu içeriği, özel röportajları ve yazarları ile www.magdergi.com.tr , Turkcell Dergilik, Google Play, Apple Store, Issue, Türk Telekom’da online olarak okurlarıyla buluşuyor.