Perşembe, Temmuz 25, 2024
Ana SayfaLOJİSTİKTIR Sürücüleri Dikkat! UND'den tüm TIR sürücülerine Vize Sorunu Çağrısı

TIR Sürücüleri Dikkat! UND’den tüm TIR sürücülerine Vize Sorunu Çağrısı

UND Schengen Sürücü Vizeleri Sorunu – Durum Tespit Araştırması başlattı. Katılmak için detaylar ve katılım linki duyurunun sonunda. Son katılım 7 Temmuz!

Uluslararası Nakliyeciler Derneği tarafından, Uluslararası yük taşımacılığı ve lojistik sektöründe faaliyet gösteren ve Avrupa Birliği (Schengen Bölgesi) ülkelerine taşıma yapan tüm firmaların, profesyonel tır sürücüleri için vize temininde yaşadıkları sorunlara ilişkin “Durum Tespit Araştırması” yapılmaktadır.

Araştırma sonuçları analiz edilerek, çözüm önerileriyle birlikte AB’ye rapor edilmesi amacıyla yapılan araştırmaya katılım için aşağıdaki linkte yer alan bilgi toplama formunu 7 Temmuz 2024 tarihine kadar detaylı olarak doldurulması gerekmektedir.

Bu önemli araştırmaya katılımınızı rica ederiz.

Araştırmaya katılmak için lütfen tıklayınız

A. Kurtay
A. Kurtayhttps://www.gazetelojistik.com
Gazeteciliğe Hürriyet Gazetesi'nde başladı. Türk Haberler Ajansı, Anadolu Ajansı, Günaydın, Saklambaç, Milliyet ve Cosmopolitan'da çalıştı. Sport, Oto Aktüel, Motosiklet Dünyası, Oto Life, Oto Aktüel Haber, Europe News dergilerininde Kurucu Editör olarak çalıştı. Halen otoaktuel.com.tr, kamyonhaber.com, gazetelojistik.com ve turkishtradenews.com yayınlarının editörü.

GÜNÜN HABERLERİ

ÖNE ÇIKAN BENZER HABERLER