Perşembe, Eylül 28, 2023
Ana SayfaGÜNCELTET Global Lojistik'ten eğitime destek

TET Global Lojistik’ten eğitime destek

Dökme kimyasal taşımacılık faaliyetleriyle uluslararası alanda intermodal taşımacılık hizmeti veren TET Global Lojistik depremden etkilenen öğrencilere sürdürülebilir destek sağlamak amacıyla Türk Eğitim Vakfı (TEV) iş birliğiyle ‘TET Global Burs Fonu’nu oluşturdu.

Burs fonu kapsamında meslek lisesi öğrencilerine burs sağlanacak. TET Global önceliği deprem bölgeleri olmak üzere okul yapımında değerlendirilmesi amacı ile Ders Zili Burs Fonuna ve Teknoloji yatırımlarında kullanılması amacı ile Teknoloji Desteği Burs Fonu’na da bağış yolu ile katkı sağladı.

“Gençler Geleceğimizdir” vizyonu

TET Global Lojistik Kurumsal İletişim Müdürü Seda Yalçınkaya, konuyla ilgili şu açıklamada bulundu: “TET Global olarak hepimizi derinden yaralayan deprem felaketinin ardından, halkımızın yaralarını sarmak için gösterilen büyük toplumsal dayanışmanın bir parçası olarak bölgeye lojistik desteğimizi sağladık. Şirket olarak “Gençler Geleceğimizdir” vizyonu ile gençlerimizin eğitime erişimini her zaman önemsedik. Deprem bölgesindeki destek çalışmalarımıza da gençlerin eğitimine sürdürülebilir katkı sağlayarak devam ediyoruz. Gençlerimizin eğitimine en iyi şekilde devam etmesi en büyük temennimiz, elimizden gelen tüm çabayı göstermeye devam edeceğiz.”

GÜNÜN HABERLERİ

ÖNE ÇIKAN BENZER HABERLER