Cuma, Ocak 27, 2023

Ekol Lojistik, Festival Dostu…

spot_imgspot_img
spot_imgspot_img

Sürdürülebilirliği merkezine alarak Dünya için en iyisi olmayı hedefleyen Ekol Lojistik, Sürdürülebilir Yaşam Film Festivali’nin (SYFF2022) destekçisi oldu. Ekol, SYFF2022’de “Festival Dostu” olarak yer alacak.

  • Sürdürülebilirliği kurumsal ana değerleri ve hedefleri arasında stratejik olarak konumlandıran Ekol, bu anlayışının bir sonucu olarak SYFF2022’yi destekleme kararı aldı.

Sürdürülebilirlik konusunda liderliğe inanan Ekol, bu alanda öncelikle müşterileri için yeni çözümleri çevre bilinciyle üretip, işini sorumlu bir şekilde gerçekleştiriyor. Ekol, lojistik faaliyetlerinde doğal kaynakları en uygun şekilde kullanarak, daha sürdürülebilir iş modelleri geliştirmek için çalışıyor. Ekosisteme saygılı iş süreçleri ve projeler geliştirerek sürdürülebilir kalkınmayı sağlamak şirketin, birincil öncelikleri arasında bulunuyor.

Festival 15 gün sürecek…

Dünya için kritik olan sosyo-kültürel değişim sürecini desteklemeyi amaçlayan etki odaklı bir film festivali olan SYFF, 22-26 Kasım’da Pera Müzesi Oditoryumu’nda ve 27-30 Kasım’da Hope Alkazar’da, 1-6 Aralık tarihlerinde surdurulebiliryasam.net’te çevrim içi gerçekleştirilecek.

spot_imgspot_img

GÜNÜN HABERLERİ

spot_img

ÖNE ÇIKAN BENZER HABERLER

spot_img