Perşembe, Temmuz 25, 2024
Ana SayfaHAVAYOLUBMC Neoport 14M yerli apron otobüsü, havalimanlarının gözdesi

BMC Neoport 14M yerli apron otobüsü, havalimanlarının gözdesi

BMC Neoport 14M apron otobüsü, 12 oturan ve 98 ayakta olmak üzere toplam 110 yolcu kapasitesiyle sınıfında lider olarak yer alıyor.

Türk mühendisleri tarafından özel olarak geliştirildi

Türk mühendisleri tarafından özel olarak geliştirilen Neoport apron otobüsü hem yolcu hem de sürücü konforunu en üst seviyeye taşıyacak şekilde tasarlandı. Kazakistan, İstanbul Havalimanı ve Suudi Arabistan Havalimanlarında hizmet veren aracın ön tarafına konumlandırılmış son teknoloji motoru sayesinde kabin içinde çok büyük ve ferah bir yolcu taşıma alanı sunuyor. Neoport, 12 oturan ve 98 ayakta olmak üzere toplam 110 yolcu kapasitesiyle sınıfında lider olarak yer alıyor. Ayrıca geliştirilmiş süspansiyon sistemi sayesinde sürücü ve yolcuların araç içinde hissettiği titreşimi en aza indirerek yolcularına konforlu bir ulaşım imkânı sunuyor.

6 adet yolcu kapısı var

BMC Neoport; tam havalı servis freni, her iki yana yatma, şasi alçaltma ve yükseltme sistemi, ön ve arka disk frenleri, 6 adet yolcu kapısı, alçak tabanlı monokok gövdesi, iklimlendirme sistemi ve klima sistemi için ek motor özellikleriyle bir apron otobüsünde bulunması gereken özelliklerden fazlasına sahip.

A. Kurtay
A. Kurtayhttps://www.gazetelojistik.com
Gazeteciliğe Hürriyet Gazetesi'nde başladı. Türk Haberler Ajansı, Anadolu Ajansı, Günaydın, Saklambaç, Milliyet ve Cosmopolitan'da çalıştı. Sport, Oto Aktüel, Motosiklet Dünyası, Oto Life, Oto Aktüel Haber, Europe News dergilerininde Kurucu Editör olarak çalıştı. Halen otoaktuel.com.tr, kamyonhaber.com, gazetelojistik.com ve turkishtradenews.com yayınlarının editörü.

GÜNÜN HABERLERİ

ÖNE ÇIKAN BENZER HABERLER