Bakım ve onarım masraflarına 36 ay taksit imkanı geldi

997

AutoGrouppe, bayi ağını genişletmeye ve önemli iş birlikleriyle hizmetlerine yenilerini eklemeye devam ediyor.

  • AutoGrouppe ALJ Finans ile gerçekleştirdiği iş birliğiyle sektörde bir ilk olarak bayilerinden bakım onarım hizmeti alan müşterilerinin 1000 TL ve üzeri tutarındaki masraflarını 36 aya kadar taksitlendirebiliyor.
  • Aynı zamanda yine bir ilke imza atarak global kiralama şirketi LeasePlan ile anlaşan AutoGrouppe, özel servis ağı kimliğiyle araç kiralama hizmeti de sunmaya başladı.

AutoGrouppe bünyesindeki yenilikleri, servis sektöründeki gelişmelerle birlikte değerlendiren AutoGrouppe Yönetim Kurulu Başkanı Barış Özkan; “Özellikle tatil hazırlıkları kapsamında, Haziran sonundan itibaren servis girişlerinde yaşanacak yoğunluğun Kurban Bayramı’na kadar artarak devam edeceğini bekliyoruz. Gelişen bayi ağımızla birlikte, tatil bölgelerindeki artan talepleri de karşılamak amacı ile başta Bodrum olmak üzere Muğla ili genelindeki yapılanmamızı hızlandırarak hizmete açtık. Çok yakında KKTC’de de hizmet vermek üzere çalışmalarımızı hızlandırdık. Yıl sonunda ise 50 adedin üzerindeki bayi ağımızla yolumuza devam etmeyi hedefliyoruz” açıklamalarında bulundu.